هواداران تیم فوتبال ماشین سازی تبریز

اخبار و رویدادهای مربوط به تیم ماشین سازی

دو برد شیرین برای فوتبال تبریز

شهرداری تبریز۲   صنعت نفت آبادان ۰

پتروشیمی تبریز ۳  نساجی مازندران ۱

امروز تیم های تبریزی حاضر در گروه الف مسابقات فوتبال لیگ یک با شکست حریفان خود شادی به به میان تبریزی ها و طرفداران خود آوردند.
تیم با آتیه و خوب پتروشیمی تبریز توانست در یک بازی نفس گیر در خانه حریف و در حضور ۷ هزار تماشاگر قائمشهری این تیم را با نتیجه سنگین ۳ بر یک شکست دهد و حداقل برای مدتی جایگاه دومی را در جدول رده بندی به خود اختصاص دهد
تیم آبی پوش تبریزی اگر چه شانس کمتری نسبت به دو تیم تراکتور و شهرداری برای صعود به لیگ برتر دارد ولی نشان داده است که به راحتی نمی توان در مورد عدم صعود آن به لیگ برتر سخن گفت.
در بازی دیگر که در تبریز برگزار شد شهرداری تبریز صنعت نفت را با دو گل شکست داد و راهی آبادان کرد.
بلدیه چی های تبریزی در این بازی هرچند خیلی خوب ظاهر نشدند ولی سه تعویض به جا و مناسب مربی کاردان این تیم در نیمه دوم باعث شد تا تیم از دو موقعیت مناسب برای خود دو گل ارزشمند بسازد و فاتح میدان گردد.
بی شک این پیروزی نیز گامهای شهرداری تبریز را برای رسیدن به لیگ برتر استوارتر خواهد ساخت. نکته بسیار مهم در این بازی وجود یک دروازه بان بسیار آماده در درون دروازه تیم صنعت نفت آبادان بود که ناجی دروازه صنعت نفت بود. داگلاس فردایش امروز چندین فرصت را از شهرداری تبریز گرفت.
این پیروزی را به هواداران دو تیم شهرداری و پتروشیمی تبریک می گوییم

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

تیم ماشین سازی با آمادگی کامل راهی شیراز می شود

بازیکنان تیم ماشین سازی با تمرینات منظمی که این هفته داشته اند روز چهار شنبه عازم شیراز خواهند شد.

روز جمعه تیم مخابرات شیراز میزبان تیم ماشین خواهد بود. امیدواریم سبزپوشان تبریزی در این دیدار با غیرت خود فاتح میدان شده و دل هزاران هوادرار ماشین را شاد کنند.

بازیکنان و کادر فنی تیم ماشین این هفته در شیراز بازی زیاد سختی را در پیش رو نخواهند داشت و پیروزی آنان در این دیدار دور از دسترس نخواهد بود

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

پترو با گل دقیقه نود به حقش رسید

پترو با گل دقیقه نود به حقش رسید

پتروشیمی تبریز ۱ کوثر لرستان ۰

تیم فوتبال پتروشیمی تبریز توانست در حضور ۳ هزار طرفدار خود در برابر تیم قدر کوثر لرستان به پیروزی برسد

تنها گل این دیدار را اکبر صغیری بازیکن تکنیکی و قدرتمند تیم پتروشیمی در دقیقه ۹۰ وارد دروازه تیم لرستانی کرد.

در این بازی امید خلیلی  مهرداد خادمی و محمد امین آرام طبع از تیم کوثر به همراه احمد تقی پور و سیامک دلبری از تیم پتروشیمی از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

تیم کوثر در این بازی با بازی بسته سعی در اتلاف وقت داشت و زیر توپ زدن ها و به زمین افتادهنای متوالی بازیکنان این تیم باعث گردید تا داور بازی ۴ دقیقه وقت تلف شده برای بازی در نظر بگیرد.

این پیروزی را به طرفداران و کادر تیم پترو تبریک می گوییم

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

تصمیم نهایی در رابطه با نیامدن تیم شاهین را فدراسیون فوتبال خواهد گرفت

فدراسیون فوتبال در مورد بازی انجام نشده امروز تصمیم می گیرد

احتمال اعلام نتیجه سه بر صفر به سود ماشین سازی زیاد است

با توجه اینکه اعلام لغو بازی شاهین پارس جنوبی با ماشین سازی تبریز از طرف خود باشگاه شاهین انجام گرفته و تاکنون از طرف فدراسیون فوتبال خبری در این زمینه منتشر نشده است

به احتمال زیاد فدراسیون فوتبال در این زمینه تصمیم خواهد گرفت و قطعا اگر بهانه بوشهری ها برای نیامدن به تبریز موجه نباشد نتیجه اعلامی به نفع ماشین خواهد بود.

تیم شاهین باید به هرنحوی که شده در تبریز حضور می یافت و حتی امروز نیز می توانست در فرصت باقی مانده به تبریز برسد.


تراکتور باز هم در خارج از خانه مساوی کرد

شموشک نوشهر ۰ - تراکتورسازی تبریز ۰

در آغاز نیم فصل دوم لیگ دسته یک جام آزادگان، امروز تیم تراکتورسازی در نوشهر مهمان شموشک این شهر بود و در شرایطی که تراکتورسازی برای جبران فاصله ۸ امتیازی خود محکوم به برد بود در نهایت بازی صفر صفر مساوی شد و تراکتورسازی که بنا به گفته سرمربی خود، فراز کمالوند، در خارج از خانه بهتر از داخل خانه نتیجه میگرفت از ۵ بازی خارج از خانه خود تنها ۳ امتیاز کسب کرده است. در شرایطی که فاصله با تیم اول خیلی زیاد است کسب تساوی در هر بازی به منزله باخت حساب میشود و امیدواریم کمالوند جوابگوی این نتایج و عواقب احتمالی آن در برابر هواداران تراکتورسازی باشد.با این نتیجه به لطف باخت یک بر  صفر نیروی زمینی مقابل تربیت یزد تراکتور همچنان در رده دوم باقی ماند و این در شرایطی است که بازی ماشین سازی و شاهین بوشهر نیز لغو شده و در صورت برد شاهین فاصله تراکتور با صدر جدول باز هم افزایش خواهد یافت.

برای دیدن  نتایج هفته چهاردم لیگ دسته یک جام آزادگان کلیک کنید

شهرداری با اقتدار برد

شهرداری بندرعباس ۱ یک - شهرداری تبریز  ۴ چهار

بر خلاف نتایج غیر قابل قبول تراکتورسازی، دیگر تیم تبریزی یعنی شهرداری تبریز خیلی خوب در این رقابتها حاضر شده و دارای شخصیت قهرمانی و دارای پتانسیل صعود به لیگ برتر است و امروز نیز در بندرعباس توانست تیم همنام خود را با نتیجه عالی چهار بر یک شکست دهد و در جمع مدعیان گروه اول این مسابقات باقی بماند. سایت هواداران تراکتورسازی این برد را به کادر فنی و بازیکنان این تیم و همچنین مدیر شایسته آن جناب سهرابی تبریک میگوید.

منبع: سایت هواداران تراختور 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

شاهین به تبریز نیامد

                                      به دلیل عدم حضور تیم شاهین پارس جنوبی:
                  بازی تیم ماشین سازی و شاهین پارس جنوبی انجام نشد
علی رغم برنامه اعلام شده از طرف فدراسیون فوتبال و به دلیل عدم حضور تیم شاهین پارس جنوبی در شهر تبریز بازی این تیم در مقابل تیم ماشین سازی تبریز انجام نگرفت.
سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی با علام این مطلب افزود: طبق برنامه تعیین شده تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ورزشگاه تختی  حضور یافتولی به دلیل عدم حضور تیم حریف  این مسابقه انجام نشد
علوی افزود:  طی صورتجلسه ای که به امضای جاسمیان نماینده فدراسیون فوتبال و محمد صالحی نماینده داوری و اکرمی داور وسط بازی همچنین نمایندگان هیئت فوتبال رسید حضور خود را درورزشگاه  اعلام کردیم. و نیامدن تیم شاهین نیز به  فدراسیون فوتبال منعکس شد
علوی با اشاره به تماس جاسمیان نماینده فدراسیون فوتبال با این فدراسیون گفت: در طی این تماس اعلام شد که خبر لغو بازی از سوی فدراسیون نبوده است و این خبر از کانال تیم شاهین بوشهر اعلام شده است.
علوی با اشاره به اعلام برنامه دو هفته آینده لیگ یک گفت در صورت قبولی توجیهات تیم شاهین پارس جنوبی در مورد علت نیامدن به تبریز از فدراسیون فوتبال این بازی در هفته های آینده انجام خواهد گرفت.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

هواداران فوتبال تبریز به ورزشگاه باغشمال بیایند

                               سرپرست تیم ماشین سازی تبریز خواستار شد:
هواداران فوتبال تبریز و تراکتور سازی جمعه به ورزشگاه باغشمال بیایندalavi

هواداران فوتبال تبریز برای حمایت از ماشین در مقابل تیم شاهین بوشهر روز جمعه در ورزشگاه حضور یابند
سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با در خواست از تمامی فوتبال دوستان تبریزی و آذربایجانی گفت: بازی روز جمعه یک بازی حیاتی برای تیم ماشین است و از تمامی طرفداران می خواهیم در این روز با آمدن به ورزشگاه یاریگر تیم ماشین باشند.
وی با اشاره به اهمیت این دیدار برای تیم ماشین سازی وتراکتور سازی از هواداران تیم با سابقه تراکتور سازی نیز خواست ضمن حضور در ورزشگاه به تیم ماشین را حمایت کنند.
وی با اشاره به اینکه تمامی تیم های تبریزی برای نیازمند حمایت تماشاگران هستند از طرفداران با غیرت و با ادب تیم تراکتورسازی درخواست کرد تیم ماشین را در این دیدار تنها نگذارند
سید علوی در پایان با اشاره به روحیه بازیکنان اظهار امیدواری کرد تیم ماشین سازی در این دیدار نتیجه مطلوبی به دست آورد
--------------------------------------------------------------------------------
ماشین سازی برای حیثیت فوتبال تبریز به میدان می رود
سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی با اعلام این مطلب گفت: بازیکنان تیم علی رغم عملی نشدن تمامی وعده های مسئولان با تمام قوا و با غیرت به میدان خواهند رفت تا از حیثیت فوتبال تبریز دفاع نمایند.
 ماشین سازی تبریز در اولین دیدار حساس دور برگشت به مصاف تیم صدر جدولی شاهین پارس جنوبی می رود.
در این بازی که روز جمعه راس ساعت 2:30  برگزار خواهد شد تیم ماشین سازی تبریز در ورزشگاه تختی میزبان تیم پارس جنوبی خواهد بود.
گفتنی است هواداران این تیم با نصب پلاکاردهای در سراسر شهر تبریز خواهان حضور پرشور فوتبالدوستان تبریزی برای حمایت و تشویق تیم خود به ورزشگاه شده اند.
شایان ذکر است موفقیت تیم ماشین سازی تبریز در درجه اول باعث خروج این تیم از بحران و جدا شدناز انتهای جدول خواهد شد و از سوی دیگر برد ماشین سازی سبب کمتر شدن اختلاف امتیازتیم تراکتورسازی دیگر تیم تبریزی با تیم صدر جدولی شاهین پارش جنوبی خواهد بود.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

بازیکنان ماشین تمرینات خود را از سرگرفتند

بازیکنان ماشین تمرینات خود را از سرگرفتندmt2

بازیکنان تیم به خاطر سرنوشت تیم ماشین سازی امروز به تمرینات بازگشتند.
سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی با اعلام این مطلب گفت: بازیکنان تیم علی رغم عملی نشدن تمامی وعده های مسئولان فقط به خاطر تیم از امروز دوباره تمرینات خود را آغاز کردند.
وی با اشاره به بازی حساس این تیم در روز جمعه اظهار امیدواری کرد با غیرت بازیکنان و حمایت تماشاگران تبریزی تیم بتواند از این بازی نتیجه مطلوب بگیرد.

اداره کل تربیت بدنی آذربایجان شرقی و چند شخص حقیقی و حقوقی به صورت جداگانه در صورت برد تیم به هرکدام از بازیکنان پاداشی در نظر گرفته اند.

استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرده است روز شنبه جلسه ای با وزیر صنایع خواهد داشت و مشکل ماشین سازی را به صورت قطعی حل خواهد کرد.
در حال حاضر تمامی بازیکنان تیم ماشین با روحیه بالا مشغول تمرین هستند

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

سرنوشت ماشین و تراختور به هم گره خورده است

سرنوشت ماشین و تراختور به هم گره خورده است

دو تیم سرخ و سبز آذربایجان اکنون بیش از همیشه به یاری و حمایت طرفداران نیازمند هستند. روز جمعه آینده ۲۵ بهمن ماه ماشین به خاطر تراختور به میدان می رود .

روز ۲۵ بهمن طرفداران سرخ و سبز با هم خواهند بود تا علاوه بر نمایش اتحاد به همگان ثابت کنند که اگر چه تراختور و ماشین رقیبان دیرینه هم هستند ولی این رقابت آنها رقابتی برادرانه است برای اعتلای فوتبال آذربایجان

منتظر همه طرفداران تراختور وماشین در ورزشگاه باغشمال هستیم

وعده دیدار ۲۵ بهمن ماه ورزشگاه باغشمال

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

حضور بازیکنان جدید در تمرینات ماشین سازی

چند بازیکن جدید در تمرینات ماشین سازی حضور یافته اند

سید محمد علوی با اشاره به حضور چند بازیکن جدید در تمرینات تیم ماشین سازی گفت: تا آغاز نیم فصل دوم و مشخص شدن وضعیت تیم و باشگاه و انتخاب مدیرعامل برای باشگاه تعدادی از بازیکنان که بتوانند نظر کادر فنی تیم را جلب کنند به تیم اضافه خواهند شد

علوی خاطر نشان کرد: انتخاب مربی تیم منوط به انتخاب مدیر عامل جدید است و کادر فعلی اداره تیم را تا انتخاب هیئت مدیره و مدیر عامل بر عهده خواهند داشت

سرپرست باشگاه ماشین سازی با اشاره به سخنان اکبر غفاری مبنی بر حل کلیه مسائل تیم در روزهای آینده اظهار امیدواری کرد تا آغاز مسابقات تکلیف و وضعیت ماشین سازی مشخص گردد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای تعیین تکلیف تیم است

                                         سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:
           تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت برای تعیین تکلیف تیم است
سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تعطیلات نیم فصل رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور بهترین و مناسب ترین فرصت برای تعیین تکلیف وضعیت مالی و مدیریتی تیم است.
ایسنا-سیدمحمد علوی افزود: قول های مساعد از سوی مدیریت استان و تربیت بدنی برای حل و فصل مشکلالت عدیده تیم داده شده است اما تاکنون هیچ قدمی برای تحقق این گفته ها مشاهده نشده است.
وی اظهارداشت: هر چند مدیریت استان و معاونت سیاسی و امنیتی استانداری به همراه مدیر کل تربیت بدنی استان در تلاشند راه چاره اساسی برای رفع مشکلات پیدا کنند اما باید بیش از این وقت را تلف نکرد چرا که اگر همین وضعیت موجود ادامه یابد تیم از هم خواهد پاشید.
علوی با اشاره به استراحت تیم در تعطیلات نیم فصل ، تصریح کرد: با توجه به کسب 6 امتیاز از سه بازی اخیر و ترمیم نسبی شرایط روحی و روانی بازیکنان باید از این فرصت استفاده کرد و تکلیف تیم را مشخص نمود.
وی اضافه کرد: اگر مساله مالی و مدیریتی ماشین سازی حل و فصل شود این تیم با توجه به پتانسیل های موجود می تواند خود را در لیگ حفظ کند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

حضور کارخانه بزرگ ماشین سازی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

فوری                         فوری                      فوری

کارخانه معظم ماشین سازی تبریز در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب تبریز شرکت کرده است.

مدیران کارخانه فردا از ساعت ۳- ۵ در نمایشگاه حضور دارند.

دوستانی که با کارخانه ماشین سازی آشنایی ندارند و یا اینکه سوالی در مورد تیم و یا کارخانه دارند و دنبال جواب برای آن میگردند می توانند با حضور در محل نمایشگاه سوالات خود را از مدیران کارخانه بپرسند

مکان : نمایشگاه بین المللی تبریز

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

تیمی که گل نزند ، بازنده است

سرمربی ماشین سازی: تیمی که گل نزند ، بازنده است


سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: تیمی که در طول 90 دقیقه بازی نتواند گل بزند، قطعا" بازنده خواهد بود.
سیروس بایرامی در گفت وگو با "ماشینچی۱"، افزود: در برابر تیم آلومینیوم هرمزگان بازیکنان ما فرصت های بیشماری را در مقابل دروازه حریف از دست دادند که از دست دادن اینهمه فرصت دراین بازی قابل قبول نیست.
او افزود: هر چند در این بازی بازیکنان ما در طول 90 دقیقه بر روی دروازه حریف حملات گسترده ای داشتند اما همه این فرصتها یکی پس از دیگری به هدر رفت و تیم میهمان نیز در ضد حمله های خود از فرصت هایش به خوبی استفاده کرد و برنده شد.
بایرامی با بیان اینکه در نیمه دوم بارش شدید برف مانع اجرای دستورات تاکتیکی در زمین شد، گفت: جای تعجب داشت که در چنین وضعیتی داور بازی حتی دستور استفاده از توپ رنگی را نیز نداد در حالی که طبق قوانین در چنین وضعیتی توقف بازی ضروری است.
بایرامی اضافه کرد: در حالی که خطوط زمین مشخص نبود و ارتفاع برف رفته رفته بیشتر می شد ادامه بازی برایم سئوال برانگیز بود.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

ماشین سازی تبریز در مقابل آلومینیوم هرمزگان شکست خود

دیدار معوقه تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم هرمزگان در ورزشگاه باغشمال تبریز که نیمه دوم آن در زیر بارش شدید برف برگزار شد، با نتیجه 3 بر 1 به نفع تیم میهمان خاتمه یافت.
ایسنا:گل های تیم آلومینیوم هرمزگان در این دیدار را در دقایق 31 و 49 گابریل سانتانا و در دقیقه 72 عباس براهوئی به ثمر رساندند و تک گل ماشین سازی نیز در دقیقه 18 توسط بهزار بایرامی به ثمر رسید.
داوری پرحاشیه این دیدار بر عهده محمد دوستی از قزوین بود که در طول بازی به بهمن کامل و حمید برزگر از ماشین سازی و مسعود رزم پوش و عباس براهوئی کارت زرد نشان داد و در دقیقه 83 بازی نیز عادل زبیداوی از تیم هرمزگان با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.
در دقیقه 83 این بازی بهزار بایرامی یک ضربه پنالتی برای تیم ماشین سازی را از دست داد.
نیمه دوم این دیدار درحالی برگزار شد که بارش برف کاملا" شعاع دید بازیکنان و تماشاگران را محدود کرده بود به طوری که در دقیقه 70 با توقف 7 دقیقه ای بازی چند نفر از عوامل زمین با پارو نقاط خط کشی شده زمین را برف روبی کردند.
این در حالی بود که قاضی میدان حتی نسبت به تعویض توپ بازی و استفاده از توپ رنگی نیز هیچ اقدامی نکرد و همین امر باعث اعتراض تماشاگران حاضر در ورزشگاه شد.
فریدون اصفهانیان و کاظم قنادیان به ترتیب ناظر بازی و نماینده فدراسیون فوتبال در این بازی بودند.


بازیکنان ماشین سازی بعد از بارش برف به دلیل نامناسب بودن کفش  حتی نمی توانستند روی پای خود بایستند چه برسد به اینکه به توپ برسند.

ماشین سازی در این بازی به نبود کفش مناسب باخت. مسئولان بی مسئولیت ، لاقید و غیر بومی کارخانه ماشین سازی با سکوت غیر مسئولانه خود منتظر نابودی تیم و باشگاه هستند. ولی به لطف خدا نه تیم ماشین سازی نابود می شود و نه اینکه کارخانه ماشین سازی لقمه ای چرب و نرم برای کسانی خواهد بود که برای تصاحب آن دندان تیز کرده اند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

گزارش تصویری از بازی

سخد

ماشین جز طرفداران مظلوم و دلسوخته یاری گری نداردبرفtarafdar

برف سنگین هم نتوانست هواداران را از تشویق تیم بازدارد. هرچند تیم نتواسنت نتیجه بگیرد

با تشکر از آذربایجان سئودالیسی و ائل اوغلی به خاطر ارسال عکس ها


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

گزارش زنده دیدار تیم ماشین و آلومینیوم هرمزگان

نتیجه نهایی بازی   ماشین سازی ۱     آلومینیوم هرمزگان ۳

* دقیقه ۹۰: بهزاد بایرامی پنالتی بوجود آمده برای ماشین را از دست داد و نتوانست به گل تبدیل کند.
* ۹۰ دقیقه تمام. ۶ دقیقه وقت تلف شده برای بازی منطور شده است.
* ۳ دقیقه با پایان بازی. یکی از بازیکنان حریف کارت زرد دوم را دریافت و از بازی اخراج شد. بارش برف ادامه دارد.
* بارش برف شدیدتر شده است به گونه ای که حتی امکان حرکت را از بازیکنان سلب کرده است.
* بازهم مشکلات ماشینچی ها را زمینگیر کرد. ماشینچی ها در ابتدا بازی موفقی را انجام می دادند ولی بعد از بارش برف به دلیل کفش های نامناسب می لیزند و به زمین برخورد می کنند. کاش مسئولان به فکر ماشین می بودند.
* دقیقه ۷۲:  ماشین گل سوم را دریافت کرد. ماشین سازی ۱  آلومینیوم ۳
* عباس براهوتی از آلومینیوم هرمزگان کارت زرد دریافت کرد.
* دقیقه ۶۵: حمید برزگر از داور کارت زرد دریافت کرد و شماره ۱۰ ماشین "کریم باقری" به جای "میثم نقی زاده" (۱۳) وارد میدان شد.
* دقیقه ۵۵: محسن دلیر(۱۱) به جای سجاد جعفری(۱۷) وارد میدان می شود. با وجود برف سنگین ماشین بازی پر قدرتی را نشان می دهد و از حریف برتر است.
* دقیقه ۴۸: ماشین ۱- آلومینیوم هرمزگان۲
 پایان نیمه اول. نتیجه نهایی نیمه اول ماشین سازی تبریز ۱-آلومینیوم هرمزگان ۱
* دقیقه ۴۳: بهزاد بایرامی موقعیت مسلم و تک به تک گل را از دست داد.
* دقیقه ۴۱: ۴ دقیقه تا پایان وقت قانونی بازی در نیمه اول. نتیجه کماکان ۱-۱ مساوی
* دقیقه ۲۵: ماشین از روی اشتباه خط دفاعی گل خورد. نتیجه ۱-۱
* دقیقه ۲۴: بهمن کاملی بازیکن ماشین کارت زرد دریافت کرد. تعداد تماشاگران حدود ۱۵۰۰ نفر تخمین زده می شود.
* ماشین نسبت به حریف قدرتر است و حریف به خطا روی آورده تا از حملات ماشین بکاهد.
* دقیقه ۱۸: ماشین اولین گلللللللللللل بازی را توسط بهزاد بایرامی به ثمر رساند.
* دقیقه ۱۳: بازی با نتیجه مساوی ادامه دارد و حملات ماشین تاکنون بی نتیجه مانده است.
* بازی شروع شده در حالی که از مسئولان تراکتورسازی ناصر شفق و غفوری نیز در میدان حضور دارند.
 ۱۲:۳۰ بازیکنان تیم ماشین از هتل گسترش تبریز عازم ورزشگاه باغشمال شدند.
۱۲:۳۰ سرپرست تیم در سخنانی از بازیکنان خواست دچار غرور کاذب نشوند و جوانب احتیاط در بازی را رعایت کنند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

شنبه ماشین را تنها نگذاریم

شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۴ باغشمال

 

تیم قدیمی تبریز به حمایت طرفداران نیاز دارد

 

یاشاسین تبریزین یاشیل تیمی

ماشین سازی تبریز- آلومینیوم هرمزگان

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

مقابل تیم دیهیم اهواز باید با گل های زیاد به پیروزی می رسیدیم

                                             سرپرست ماشین سازی تبریز:
           مقابل دیهیم اهواز باید با گل های زیاد به پیروزی می رسیدیمfg

سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: این تیم در برابر دیهیم اهواز باید با گل های بیشتری به پیروزی می رسید.
سیدمحمد علوی در گفت وگو ایسنا افزود: هر چند در این بازی بازیکنان ماشین سازی موقعیت های بیشماری را روی دروازه حریف ایجاد کردند اما به دلیل عجله آنگونه که باید نتوانستند استفاده کنند.
وی اظهارداشت: بازیکنان ماشین سازی به علت آنکه طی هفته های گذشته نتیجه نگرفته‌اند به نوعی با بحران روحی نیز مواجه هستند که این بحران باید به تدریج و با کسب نتایج بهتر به فراموشی سپرده شود.
علوی با تمجید از نحوه بازی بازیکنان ماشین سازی، تصریح کرد: در حالی که این نفرات بیش از 8 ماه است که رقمی از قراردادهایشان را دریافت نکرده اند اما با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می کنند که این جای قدردانی دارد.
وی با بیان اینکه نقش تماشاگران در پیروزی های اخیر ماشین سازی بسیار مثبت بوده است، گفت: اگر حمایت های هواداران نبود کسب سه امتیاز در برابر دیهیم غیر ممکن بود چرا که این تیم از دقیقفه اول تا 90 فقط در لاک دفاعی رفته بود.
علوی گفت: با این حال هواداران تا دقیقه پایانی تیم را حمایت کردند و باعث شدند تا در لحظات آخر پیروزی نصیب ماشین سازی شود.

گفتنی است تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در بازی معوقه مقابل دیهیم اهواز روز گذشته با نتیجه 2 بر 0 به پیروزی رسید اما به دلیل از دست دادن امتیازات فراوان در بازی های گذسته همچنان با 7 امتیاز در قعر جدول جای گرفته است.


گفتنی است از طرف سرپرست تیم برای بازیکنان ماشین جایزه نقدی درنظر گرفته شده است

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

ماشین سازی با دو گل زیبا امیدها را زنده کرد

                            ماشین سازی با دو گل زیبا جانی دوباره گرفت

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در دیدار معوقه از هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز در یک بازی زیبا و جاندار و کاملا" یکطرفه توانست با دو گل بر میهمان خود دیهیم اهواز غلبه کند.

گل های این بازی در دقیقه ۸۹ از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۹۰ با یک شوت سرکش و زیبا توسط بهزاد بایرامی به ثمر رسید.

در این بازی تیم ماشین سازی از ابتدا حملات پردامنه و وسیعی را روی دروازه حریف انجام داد که موقیعت های بسیار عالی یکی پس از دیگری از دست رفت که در یکی این موقعیت ها در دقیقه ۲۹ ضربه بهزاد بایرامی با بدشانسی به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد که در برگشت بازیکنان ماشین نتوانستند آنرا به گل تبدیل کنند.

با آغاز نیمه دوم بار دیگر ماشین سازان نوپ و میدان را در اختیار گرفتند  که حملات گسترده تا دقیقه ۸۹ راه به جایی نبرد اما در این هنگام روی یک سانتر از جناح راست و قاطی کردن مدافعان حریف و دخالت مهاجمان تیم ماشین سازی بر اثر برخورد توپ به دست مدافع شماره ۱۸ داور میدان اعلام پنالتی کرد و بهزاد بایرامی با یک ضربه دقیق بر خلاف حرکت گلر اولین گل بازی را به ثمر رساند.

پس از این گل که شیرازه حریف از هم پاشیده بود دوباره بهزاد بایرامی مزد تلاش های فراوان خود و بازی بی عیبش در این دیدار را با یک گل بسیار زیبا گرفت. در دققه ۹۰ بازی بایرامی در جناح راست پس از پشت سر گذاشتن مدافع مقابلش با یک وت زیبا و فنی و کات دار توپ را برای دومین بار به تور حریف اهواز چسباند.

در این بازی تمامی بازیکنان و کادرفنی ماشین سازی از جان و دل مایه گذاشتند تا دومین برد فصل برای هواداران تیم سبز به وجود آید.

قطعا" در دیدارهای آینده فصل از بازیکنان جوان و بومی و بدون حاشیه ماشین سازی شاهد بازی های بسیار خوب و همراه با نتیجه خواهیم بود.

اسامی بازیکنان ماشین سازی در مقابل دیهیهم اهواز:

محمود هادی/ بهمن کامل/ ناصر خبازی/ وحید گوموش کمر/ بهنام ولی پور/ حمید برزگر/ سعید رجبی ( از دقیقه ۷۵ مهدی حاتمی) غلامرضا داودوندی/ کریم باقری/ بهزاد بایرامی/ سجاد جعفری( از دقیقه ۶۵ حبیب نهایی)

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

بازی ماشین و دیهیم

* تا دقیقه دهم بازی ماشین سازی با دیهیم اهواز بدون گل ادامه دارد. تا این دقیقه تیم ماشین سازی صاحب توپ و میدان است و توانسته است در اثر حملاتش حریف را مجبور به دادن دو کرنر نماید.

* تا دقیقه ۲۵ بازی همچنان مساوی ادامه دارد.

* دقیقه ۲۷ ضربه پرقدرت بهزاد بایرامی به توپ ارکان دروازه ی تیم اهوازی به لرزه درآورد ولی تبدیل به گل نشد.

* تا دقیقه ۶۷ نتیجه ۰-۰ همچنان پابرجاست در حالی که توپ و میدان تماماْ در دست ماشینچی هاست و هیچ حمله ای از حریف مشاهده نمی شود.

* دقیقه ۷۰ نتیجه کماکان بدون گل

تعداد تماشاگر بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر طبق نظر افراد حاضر در میدان بازی

* دقیقه ۹۰ گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل توسط بهزاد بایرامی از روی نقطه پنالتی

* و گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل دوم ورزشگاهو منفجر کرد.

ماشین سازی ۲  دیهیم اهواز  صفر

نتیجه نهایی:

ماشین سازی تبریز ۲  دیهیم اهواز  صفر

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

بازی بزرگ هفته

بازی بزرگ هفته

 ماشین سازی آذربایجان        دیهیم اهواز  

 

 وعده دیدار ما  روز سه شنبه ساعت ۱۴ باغشمال

ائل گوجی سیل گوجی

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

سه شنبه این هفته ماشین سازی میزبان تیم دیهیم اهواز است

ناصر شفق:
آماده همه گونه کمک به تیم ماشین سازی هستیم

ناصر شفق مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از آمادگی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز برای کمک به تیم ماشین سازی خبر داد.
ناصر شفق گفت: آماده ایم در همه زمینه ها از جمله قرض دادن بازیکن یاریگر تیم ماشین باشیم و هر کمکی که بتوانیم دراختیار تیم ماشین سازی تبریز قرار میدهیم
ناصر شفق با اشاره به اینکه تیم تراکتور سازی و ماشین سازی سمبل و ارکان فوتبال آذربایجان و تبریز هستند گفت: بر همه واجب است تا از این دو تیم حمایت کنند
شفق در پایان با اشاره به اینکه ماشین سازی توان ماندن در لیگ دسته یک را دارد گفت: تیم ماشین باید آمادگی روحی داشته باشد. این تیم اگر در مقابل سایر تیم ها مانند بازی مقابل تراکتور سازی ظاهر شود قطعا نتیجه خواهد گرفت.
شفق بازی تراختور مقابل ماشین سازی را یکی از سخت ترین بازی های  تیم تراختور در نیم فصل اول مسابقات دانست


سه شنبه این هفته ماشین سازی میزبان تیم دیهیم اهواز است
                       دو بازی حیاتی ماشین سازی در تبریز
علوی خواستار حضور فوتبال دوستان در بازیهای خانگی ماشین شد

بازیهای  عقب افتاده تیم ماشین سازی در تاریخ های ۸و ۱۲ بهمن ماه در ورزشگاه باغشمال انجام خواهد گرفت و اولین بازی تیم در دور برگشت و در هفته ۱۴ نیز مقابل شاهین پارس جنوبی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه انجام می گیرد
بازی عقب افتاده تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با دیهیم اهواز سه شنبه این هفته ۸ بهمن ماه  در ورزشگاه باغشمال برگزار خواهد شد.
سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال ماشین سازیتبریز با اعلام این مطلب افزود: تیم ماشین سازی تبریز در روز شنبه ۱۲ بهمن ماه نیز به مصاف آلومینیوم هرمزگان خواهد رفت.
علوی گفت: هدف و سعی ما در این سه بازی این خواهد بود که حتما نتیجه بگیریم.  و طبعا نتیجه گیری در این سه بازی دور از انتظار نیست.
علوی با شاره به بازی حساس این تیم در مقابل تیم دیهیم اهواز گفت:  پیروزی درمقابل تیم دیهیم برای ماشین سازی حیاتی است
علوی در پایان با اشاره به بازی غیرتی و هماهنگ بازیکنان تیم گفت: تشویق تماشاگران تیم در بازی گذشته برگ برنده تیم بود و اگر تشویق ۹۰دقیقه ای تماشاگران نبود شاید نتیجه طور دیگری بود

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

چه کسانی به تبریز خیانت می کنند؟

تراکتورسازی تبریز صفر آلومینیوم هرمزگان صفر

تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در آخرین بازی نیم فصل اول مسابقات دسته اول فوتبال در برابر حریف هرمزگانی متوقف شد.
شاگردان فراز کمالوند در این بازی با بازی بسیار بسته و دفاعی تیم آلومینیوم هرمزگان مواجه شدند و  به رغم ایجاد چند موقعیت گل نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند.
تیم تراختور با این مساوی فاصله خود با تیم اول گروه ب را به ۸ رساند. در حال حاضر تیم تراختور با ۲۴ امتیاز در رده دوم گروه خود قرار دارد و نيروي زميني تهران تیم رده سومی این گروه در صورت کسب نتیجه در بازی معوقه اش به رده دوم گروه صعود خواهد کرد.

اعتباری به حرف ها و توصیه های کارشناسان و دلسوزان توجهی نکرد و تیم را به این وضعیت رساند. حالا کمالوند هم خود را بنده هیچ خدایی نمی داند و لابد این تساوی را باارزش قلمداد خواهد کرد. به امید موفقیت تیم سرخ تبریز و آذربایجان
--------------------------------------------------------------------------------
                     انتقادا شدید نماینده تبریز ازبرخی مدیران نان خور و سفارشی:
                  چه کسانی به تبریز خیانت می کنند؟

وجود مدیران پروازی که در مواردی یک روز هفته را در تبریز هستند خیانت به شهر تبریز است
دکتر منادی نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز افزود: این خیانت به تبریز است که بعضی از مدیران و  اعضای هئیت مدیره کارخانجات مهم تبریز نان خور و سفارشی و گماشته  وزارت صنایع و سازمان گسترش و نوسازی صنایع هستند و باعث گردیده اند صنایع مادر استان دوران رکود را شاهد باشد.
این نماینده مجلس با اشاره به غیر بومی بودن و پروازی بودن برخی از مدیران صنایع استان گفت: متاسفانه بعضی افراد بواسطه رانتهای سیاسی در جایگاههای حساس و تخصصی صنعت استان قرار گرفته اند و به دلیل اینکه هیچ علقه و پیوندی با شهر تبریز و صنعت ندارند این صنایع را به نابودی کشانده اند.
منادی با انتقاد از برخی مدیران و صاحبان صنایع که هیچ حمیاتی از صنعت نمی کنند ادامه داد: کسانی در استان ما وجود دارند که نه تنها به وظیفه خود در قبال ورزش عمل نمی کنند بلکه در مقابل تیم های ورزشی سنگ اندازی نیز می کنند.
نماینده مردم تبریز با اشاره به پیشرفت اصفهان در ورزش افزود: دلیل اینکه اصفهان در ورزش پیشرفت داشته است این است که به صنایع آن رسیده اند ولی به صنعت در استان ما رسیدگی نمی شود و در مواردی مدیران نالایق و بی کفایت در صنایع در راس هستند.
وی در پایان سخنانش از عدم پرداخت سهم یک درصد ورزش برخی کارخانجات انتقاد کرد

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

طلسم ماشین شکسته شد

                 روح تازه اي بر پيكره ي بي جان فوتبال آذربايجان دميده شد

امروز در بازي سبزقباهاي ماشين سازي ، غيرت جوشيد ، غيرتي از جنس اذربايجان ، از جنس تبريز ......
در بازي امروز ماشين سازي ، يك نكته قابل تامل بود و اين نكته بسيار حياتي و مهم است و نميتوان از ان غافل شد ، آن هم اينكه امروز بازيكنان ماشين سازي پيروز ميدان نبودند ، امروز ايمان ، خودباوري ، غيرت و تعصب پيروز شد ، امروز آذربايجان بار ديگر جان گرفت ، غرش آماده باش فوتبال اذربايجان بر پيكره ي ايران طنين انداز شد ، امروز سبزقباها بار ديگر ثابت كردند كه تا غيرت هست ، ماشين سازي هم هست ، فوتبال اذربايجان هم هست ، حرفهاي زيادي است كه هنوز اين تيم خواهد داشت ، تيمي كه به واقع از جان و دل مايه گذاشت و پيروز از ميدان خارج شد ...
در بازي امروز ماشين سازان ، هماهنگي عجيبي بين بازيكنان اين تيم ديده ميشد ، پاس هاي عمقي و قطري بسيار زيبا در اين بازي به وسيله ي بازيكنان جوان و بومي ماشين سازي داده ميشد و نشان از اين موضوع داشت كه اين تيم در آينده حرف هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت و به اين راحتي خود را آماده ي سقوط به ليگ دسته دوم نخواهد كرد. پيروزي در اين بازي از اهميت زيادي برخوردار است ، به طوريكه تيم ماشين سازي به خود باوري ميرسد و به خودش ميگويد كه من ميتوانم و اين من به ما تبديل ميشود و ميگويند ما ميتوانيم ، آري اين تيم ميتواند ، اين تيم پتانسيل دارد ، پتانسيل دارد كه حتي خود را تا ميانه هاي جدول بالا بكشد ، اين تيم حقش قعر جدول نيست ف اين بازيكنان بي ادعا كه حتي ريالي نيز دريافت نكرده اند ، لياقت بيشتر از اينها را دارند ، به راستي كه امرو زپس از اين برد زيبا تحت تاثير قرار گرفتم و دلم ميخواست كه درون زمين رفته و دست تك تك اين بازيكنان غيور و جوان را ببوسم ، پاهاي اين بازيكنان را ببوسم كه حتي براي ارائه ي بازيهايشان از كفش خوبي برخوردار نيستند ، كفش استاندارد ندارند ، آنها امروز با پا و كفش غيرت بازي ميكردند ، نه با پاي مادي و جسمي ؛ الحق و الانصاف كه اين پاها حقشان بوسه است و بس ......
مرحبا بر اين بازيكنان و مرحبا بر غيرت اين جوانان بومي كه امروز حماسه اي آفريدند از جنس آذربايجان ؛ اميدواريم كه اين حماسه به امروز ختم نشده و در طي فصل ادامه يابد ....../نویسنده:وولکان/


طلسم ماشین شکسته شد

ماشین سازی تبریز۲ تربیت یزد۱

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز توانست در یک دیدار نفس گیر و سرنوشت ساز تیم تربیت یزد را شکست دهد و طلسم بازی بدون برد را بشکند.
گل اول تیم ماشین سازی را کریم باقری بازیکن شماره ۱۰ این تیم در دقیقه ۱۶ بازی وارد  دروازه حریف نمود تا ماشین سازان با قدرت و انسجام بیشتری به بازی بپردازند.
در نیمه اول بازی در اختیار تیم ماشین بود و بازیکنان جوان و بومی تیم سبز تبریز بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و با تعصب برابر حریف بازی کرده و فرصتهای حریف را از آنها گرفتند
نیمه اول با تک گل ماشین پایان یافت. در نیمه دوم محسن آزموده بازیکن شماره ۱۱ تیم تربیت یزد توانست با استفاده از شلوغی جلوی دروازه گل تساوی را به ثمر رساند.
گل دوم تیم ماشین سازی توسط بهزاد بایرامی به ثمر رسید بهزاد بایرامی به جای محسن دلیر به میدان آمده بود.
حاشیه های بازی
حضور نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در ورزشگاه باغشمال باعث گردید تا هواداران دلسوخته ماشین سازی با گفتن تاج الدینی حمایت خمایت مراتب تشکر خود از این نماینده را به وی اعلام نمایند.
تاج الدینی در گفتگو با خبرنگار وبلاگ هواداران از پیگیری وضعیت تیم و کارخانه توسط خودش و چند نفر از نمایندگان تبریز از جمله دکتر فرهنگی و دکتر منادی خبر داد و گفت از وزیر صنایع در مورد کارخانه ماشین سازی و تیم فوتبال ماشین سازی و لزوم حمایت کارخانه از تیم سوال خواهد پرسید.
تعدادی از هواداران تیم فوتبال تراختور سازی نیز در ورزشگاه حضور داشتند و تیم ماشین را تشویق می کردند.
بازی در هوای بسیار خوب و مطلوب برای بازی فوتبال انجام شد و مانند سایر بازی های لیگ یک داوری نه چندان مطلوبی را شاهد بودیم.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  | 

چهار بازی خانگی فرصتی ایده آل برای ماشین سازی

چهار بازی خانگی فرصتی ایده آل برای  ماشین سازی

تیم ماشین سازی تبریز در هفته های آینده و در چهار بازی در خانه به مصاف حریفان می رود.
سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی با اعلام این مطلب افزود: تیم ماشین سازی تبریز برای نجات خود از قعر نشینی در جدول نیاز دارد تا نتایج مناسبی از این چهار بازی بدست آورد.
علوی با تصریح بر اینکه تمامی بازیکنان تیم در تمرینات این هفته شرکت داشته اند از تماشاگران خواست تا با حضور خود در ورزشگاه و تشویق تیم خود، ماشین سازی را در این موقعیت حساس یاری کنند.
وی اظهار امیدواری کرد با تشویق تماشاگران و همت بازیکنان تیم ماشین سازی اولین پیروزی را در خانه بدست آورده و طلسم تیم را بشکند.
سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی با اذعان بر اینکه تیم در زمان جذب نفرات آنطور که باید قوی بسته نشده است اظهار امیدواری کرد تکلیف نهایی باشگاه و تیم ماشین سازی بزودی روشن گردد.
علوی گفت: متاسفانه تاکنون نفرات هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه تعیین نشده اند و این به زیان تیم می باشد.
تیم ماشین سازی تبریز چهارشنبه این هفته و در تبریز میزبان تیم تربیت یزد خواهدبود.
 تیم تربیت یزد با 15 امتیاز در رده هشتم گروه "ب" رقابتهای دسته اول فوتبال باشگاههای کشور قرار دارد.


استراحت مطلق برای سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی

اصغر اعتباری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی به مدت دو هفته در سر تمرینات تیم حاضر نخواهد شد.
سید محمد علوی سرپرست تیم با اعلام این مطلب افزود: آقای اعتباری به دلیل کسالت و تجویز پزشکان نیاز به استراحت مطلق دارند و نباید در معرض استرس قرار بگیرند.
علوی تصریح کرد:  تیم ماشین سازی در روزهای اخیر تمرینات خود را بدون حضور سرمربی و با همراهی سیروس بایرامی و رضا سادات کمک مربی اول و دوم تیم ادامه می دهد.
وی با اعلام اینکه سادات در هفته های گذشته درگیر تیم امید ماشین سازی بود افزود:  با تلاش کادر فنی تیم  و همت بازیکنان امیدواریم تیم ماشین سازی در چهار هفته اخیر  که تمامی بازیهایش درون خانه خواهد بود نتایج خوبی بگیرد

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ماشینچی لار  |